top of page

Sommarvaktmästare Hyttvallen, Nävekvarns GoIFNGIF Nävekvarn är en liten kustpärla med ca 600 fast boende och ett stort antal sommargäster. Vår förening har en bred verksamhet med bl.a gympa, gym och fotboll. I klubbhuset ryms omklädningsrum, gemensamhetslokal och kontor och det finns även separata omklädningsrum på området.


Anläggningen innefattar bl.a. tennisplaner, elljusspår och flera fotbollsplaner.

Arbetsbeskrivning Som vår vaktmästare arbetar du med drift och underhåll av föreningens anläggning. De vanligaste förekommande arbetsuppgifterna är underhåll av fastigheter och maskiner, grönyte- och planunderhåll samt en del städning och administrativa sysslor. Tjänsten innebär hel eller deltid under sommaren och möjlighet till extrajobb på timme under höst och vår.

Kvalifikationer Vi söker dig som har:

  • praktisk erfarenhet

  • en förmåga att på ett ansvarsfullt sätt jobba enskilt

  • har en förmåga att själv se vad som behöver göras, prioritera och planera

  • stor servicekänsla och är kvalitetsmedveten

  • körkort är ett krav

  • erfarenhet från liknande arbetsuppgifter samt ett intresse för idrott är meriterande

  • god förmåga att uttrycka sig i svenska språket, både i tal och skrift

  • vi kommer att lägga stor vikt vid personlig lämplighet.


Anställningens omfattning Anställningsform: projektanställning eller konsultuppdrag under sommarmånaderna. Omfattning: Heltid eller deltid – skriv vad du föredrar i din ansökan. Tillträde enligt överenskommelse.

Löneform: enl överenskommelse.

Ansök senast: Vi går igenom ansökningar löpande men sök senast 2023-04-28


131 visningar0 kommentarer

Senaste inlägg

Visa alla
bottom of page